Bayi Giriş Üye Giriş Üye Ol

HABERLER

18 - 20 EKİM 2016 “BUILDMACEX NIGERIA 2016” NİJERYA-LAGOS

ATO tarafından düzelenen 3. Ankara Marka Festivali Kapsamında AYTAŞ ALÇI , ``ANKARA ` NIN EN DEĞERLİ MARKASI ``
seçildi.
 
ATO`da düzenlenen törende AYTAŞ ALÇI adına Yönetim Kurulu üyemiz Mehmet AYRANCIOĞLU ödülünü Tobb Başkanı Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ve ATO Yönetim Kurulu Başkan `ı Gürsel BARAN ` dan aldı .

4. Kolejli İş Dünyası Zirvesi

4. Kolejli İş Dünyası Zirvesinde Ayrancıoğlu Şirketler Grubu olarak yerimizi aldık. Sayın Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü standımızı ziyaret ederek Sayın Mehmet Ayrancıoğlu ile sektör hakkında paylaşımlarda bulundu.

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerin Aysist iç mekan sistemleri ve Outwear dış cephe sistemleri tanıtıldı

KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ EĞİTİM

AYTAŞ Alçı Enerji Maden ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. Olarak inşaat sektöründe yaptığımız yenilikler doğrultusunda malzemlerin bilinçli kullanımı için , Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinde yeniden eğitimler verilmeye başlanmıştır.

 

Bu eğitimlerin ilk ayağı olarak olan Kayseri Erciyes Üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencileri ile yaptığımız eğitimde , öğrencilere Alçı ve Alçı Levha uygulamaları hakkında bilgiler ve uygulama eğitimi verilmiştir.

 

Yapılan workshop ile öğrencilere uygulama detayları gösterilmiş , çizdiği çalışma ile 1. , 2. ve 3. olan öğrencilere başarılarından dolayı ödül verilmiştir .

 

 

Eğitimin Hakkında :

•Alçı ve Alçı Levha Hakkında Genel Bilgiler

•Bölme Duvar Sistem Aksesuarları

•Bölme Duvarlar

•Alçı Levha Bölme Duvar Uygulaması

•Akustik Asma Tavan Sistemleri

•Outwear Dış Cephe Levhası Hakkında Bilgilendirme

•Uygulama Detayları