Bayi Giriş Üye Giriş Üye Ol

HABERLER

39.YAPI FUARI - İSTANBUL

BANKA KAMPANYALARIMIZ

NİSAN AYI BANKA KAMPANYALARIMIZ ;

YAPI KREDİ-WORLD : Bireysel kartlarda: 2 + 2 taksit – 500 TL ve üzeri satışlarda geçerli  (Karta göre değişiyor.) 10.000TL ve üzeri satışlarda 4+2 taksit 20.000TL ve üzeri satışlarda 6+2 taksit yapılmaktadır. 

Vakıfbank Ticari Kartlar bu kampanyaya dahil değildir.

AKBANK : 3 TAKSİT

İŞ BANKASI VE ZİRAAT BANKASI MAXİMUM  : 2 taksit 100TL ve üzeri satışlarda geçerli. 10.000TL ve üzeri satışlarda sorulmasını rica ederiz.

FİNANSBANK : Bireysel kartlarda: 2 + 3 taksit – (FİX KART HARİÇ)                     Ticari kartlarda: 2 + 2 taksit veya 2 + 4 taksit (Karta göre değişiyor.)

GARANTİ –BONUS : Bireysel ve ticari kartlarda:  2 + 2 TAKSİT – 100 TL ve üzeri satışlarda geçerli. (FLEXİ KART HARİÇ)

ATO tarafından düzelenen 3. Ankara Marka Festivali Kapsamında AYTAŞ ALÇI , ``ANKARA ` NIN EN DEĞERLİ MARKASI ``
seçildi.
 
ATO`da düzenlenen törende AYTAŞ ALÇI adına Yönetim Kurulu üyemiz Mehmet AYRANCIOĞLU ödülünü Tobb Başkanı Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ve ATO Yönetim Kurulu Başkan `ı Gürsel BARAN ` dan aldı .

4. Kolejli İş Dünyası Zirvesi

4. Kolejli İş Dünyası Zirvesinde Ayrancıoğlu Şirketler Grubu olarak yerimizi aldık. Sayın Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü standımızı ziyaret ederek Sayın Mehmet Ayrancıoğlu ile sektör hakkında paylaşımlarda bulundu.

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerin Aysist iç mekan sistemleri ve Outwear dış cephe sistemleri tanıtıldı